Аттенуатори

Протягом багатьох років ми займалися постачанням широкого спектру волоконно-оптичних атенюаторів. Ми використовуємо якісну перевірену сировину щоб отримати максимально компактний дизайн, стабільну роботу, легкість в обслуговуванні та зручність в експлуатації. Пропонуємо продукцію в декількох специфікаціях та конфігураціях відповідно до переваг наших клієнтів.

Оптичні аттенюатори зазвичай використовують у волоконно-оптичних комунікаціях, або для тестування меж рівня потужності, тимчасово додаючи до каліброваної кількості сигналів, або постійно, щоб правильно відповідати рівням передавача та приймача. Рефлектори FiberTech заснований на технології Fiber Bragg Gratings (FBG) для відображення оптичного сигналу 1250 нм ~ 1650 нм (сигнал моніторингу оптичної лінії). Фільтр FBG — це тип розподіленого відбивача Брегга, побудований у короткому сегменті оптичного волокна, який відображає певні довжини хвилі світла та передає всі інші. Порівнюючи традиційний атенюатор із технологією тонкої плівки, рефлектор FBG має перевагу дуже високою відбиваючою здатністю на тестовому сигналі, дуже низькою втратою Insert Loose при трафічному сигналі, дуже різкою межею смуги відбиття та дуже тривалим терміном експлуатації. Таким чином, FBG може використовуватися як вбудований оптичний фільтр високої продуктивності для блокування певної довжини хвилі, або як відбивач, характерний для довжини хвилі. . FiberTech пропонує повну рефлекторів для оптичного підключення, таких як ST, SC, FC, LC, MU, та E2000 тощо

 

Завдяки нашому інженерному досвіду та сучасному обладнанню ми гарантуємо постачання продукції відповідно до встановлених галузевих стандартів Telcordia, IEC, TIA / EIA. Наші компетентні фахівці добре обізнані з останніми подіями на телекомунікаційному ринку та відповідно з продукцією, що відповідає потребам кількох галузевих застосувань. Завдяки нашому жорсткому механізму контролю якості ми забезпечуємо постачання бездоганної продукції нашому клієнту. Крім того, наші розумні ціни та безпроблемні варіанти оплати дають нам змогу збирати величезну клієнтуру по усьому світі.

  • Характиристика
  • Характиристика
  • Характиристика
  • Характиристика

Написати повідомлення

Закрыть меню

[contact-form-7 id=»298″ title=»Contact form»]