ПАТЧ КОРДИ


    
    
 
 
 
 
 

Протягом багатьох років ми займалися постачанням широкого спектру волоконно-оптичних патч кордів.Ми використовуємо якісну перевірену сировину щоб отримати максимально компактний дизайн, стабільну роботу, легкість в обслуговуванні та зручність в експлуатації. Пропонуємо продукцію в декількох специфікаціях та конфігураціях відповідно до переваг наших клієнтів. FiberTech пропонує повну лінійку патч кордів для оптичного підключення, таких як ST, SC, FC, LC, MTRJ, MPO та MU патч корди як для багатомодових, так і для одномодових волоконно-оптичних додатків.

Ми рекомендуємо використовувати патч корди з низько чутливим оптоволокном (Bend Insensitive Fiber), який широко використовуються в мережах FTTx. Bend Insensitive fiber, також відоме як BI-fiber оптоволокно не чутливе до стресу та перегинів. BI-fiber має очевидні переваги: на патч панелях воно не має втрат на перегинах, коли патчкорди щільно зігнуті навколо стійок. У будівлях це дозволяє виконати прокладку по плінтусах навколо кімнат, а також навкроло вікон чи дверей проходячи кути на 90*, не викликаючи жодних втрат оптичного сигналу. Bend Insensitive fibers включає наступні пити оптоволокон: G657A1, G657A2, G657B2 та G657B3.

Волоконно-оптичний патч-корд - це волоконно-оптичний кабель, що має на кожному кінці, роз'єми, що дозволяють швидко та зручно підключатися до CATV, FTTx, промислового, військового, медичного та оптичного комутатора чи іншого телекомунікаційного обладнання.

Завдяки нашому інженерному досвіду та сучасному обладнанню ми гарантуємо постачання продукції відповідно до встановлених галузевих стандартів Telcordia, IEC, TIA / EIA. Наші компетентні фахівці добре обізнані з останніми подіями на телекомунікаційному ринку та відповідно з продукцією, що відповідає потребам кількох галузевих застосувань. Завдяки нашому жорсткому механізму контролю якості ми забезпечуємо постачання бездоганної продукції нашому клієнту.

 

}

ВГОРУ СТОРІНКИ