ПІГТЕЙЛИ


    
    
 
 
         
     

Протягом багатьох років ми займалися постачанням широкого спектру волоконно-оптичних пігтейлів. Ми використовуємо якісну перевірену сировину щоб отримати максимально компактний дизайн, стабільну роботу, легкість в обслуговуванні та зручність в експлуатації. 

Пігтейл - короткий волоконно-оптичний кабель діаметром 900 мкм (0,9 мм) або індивідуальної конфінурації , з роз'ємом лише на одному кінці. Волокно захищене одним вторинним покриттям (як правило, білого кольору), відомим як буфер. Пігтейл використовується для закріплення оптичних волокон всередині стійок, накладних панелей та оптичних коробок. 

Доступні три типи буферів:

  1. Tight: цей буфер дуже щільно прилягає до волокна, що дозволяє видаляти буфер лише на кілька сантиметрів (максимум 1 см за один раз);

  2. Semi-tight: цей буфер прилягає менш щільно до волокна, що дозволяє видаляти буфер на кілька сантиметрів (не більше 3 см за один раз);

  3. Loose: цей буфер не прилягає до волокна, і його можна видалити на відстань до метра.Пігтейли доступні з будь-яким типом роз'єму, зібраним у будь-якому типі одномодового волокна (G.652D, G657A2) та багатомодовим (OM2, OM3, OM4)

Завдяки нашому інженерному досвіду та сучасному обладнанню ми гарантуємо постачання продукції відповідно до встановлених галузевих стандартів Telcordia, IEC, TIA / EIA. Наші компетентні фахівці добре обізнані з останніми подіями на телекомунікаційному ринку та відповідно з продукцією, що відповідає потребам кількох галузевих застосувань. Завдяки нашому жорсткому механізму контролю якості ми забезпечуємо постачання бездоганної продукції нашому клієнту.

 

 

}

ВГОРУ СТОРІНКИ