ПАТЧ КОРДИ SC


◄ Ціна патч корда SIMPLEX від 25 грн. КУПИТИ
 Ціна патч корда DUPLEX від  50 грн.  КУПИТИ

Товар в наявності:  ціна 28 грн.  
- Патчкорд SC/APC, синій, тип волокна SM 9/125
G.652D , довжина 1,5м, зов. діаметр 2мм; 
КУПИТИ

Товар в наявності:  ціна 28 грн.
- Патчкорд SC/APC, білий, тип волокна SM 9/125
G.657A1, довжина 1,5м, зов. діаметр 2 мм;
КУПИТИ

Товар в наявності:  ціна 28,20 грн.
- Патчкорд SC/APC, білий, тип волокна SM 9/125 
G.657A2, довжина 1,5м, зов. діаметр 3 мм;
КУПИТИ
   
Товар під заказ: ціна від 25 грн. КОНФІГУРУВАТИ ТА ЗАМОВИТИ
   
Інформація щодо  товару та ціни СПИТАТИ
Ми запрошуємо Вас також відвідати наш інтернет-магазин на:
          
     
          

Особливості:

• Конструкція з'єднувача відповідає стандарту IEC 61754-4

• Вкрай низький insertion loss та високий return loss

• Геометрія та якість кінцевих сторін вище, ніж стандарти IEC та Telcordia

• Пройдено тестування Telcordia GR-326-CORE (№ сертифікатів: 140801 та 161201)

• Кабель LSZH, OFNP, OFNR

• Відповідність RoHS та REACH матеріалів

• Доступні варіанти SC / APC 6 °, 8 ° та 9 °

• Оптоволокно  G.652.A1, G.652.A2, G.652.B2, G.652.B3.

• Доступний варіант роз'єму SC2

 
 
Характеристики:
Item Parameter Reference
 
Single mode Multimode
Insertion loss       Random mated average  0.07 dB Random mated average  0.05 dB IEC 61300-3-34    
Random mated for 97%   0.12 dB      Random mated for 97%   0.10 dB     
Return loss  ≥ 70 dB (APC)  ≥ 45 dB IEC 61300-3-6
   55 dB (UPC)
 
Геометрія конектора:
Item         PC (Ref: IEC 61755-3-1)                     APC (Ref: IEC 61755-3-2)                    
Radius of curvature (mm)                 10 to 15  6.5 to 9
Fiber height (nm) -30 to 30 -30 to 30
Apex offset (μm) 0 to 30 0 to 30
APC angle (°)  / 7.8 to 8.2
Key error (°)  / -0.2 to 0.2
 
 
Характеристики Кабеля (Simplex):
Fiber count  1
Outer diameter (mm) 1.5 to 1.6  1.70 to 1.80   1.80 to 2.00  2.85 to 3.05
Nominal weight (kg/km)  3.0  3.3  4.0  8.0
Max. tensile strength (N)  Short term  50  70  70  90
 Long term  20  40   40   50
Max. crush resistane (N/100mm)    Short term  500
 Long term         100
Min. bending radius (mm)   Short term  20D
 Long term  10D
Sheath compound RoHS compliant LSZH/OFNP/PVC
Color  Customized
Strength members  Aramid yarn
Temperature (°C)  Storage or transportation       -25 to 70
 Operation  -25 to 70
 
Характеристики кабеля (Duplex):
Fiber count  2 
Outer diameter (mm)

(1.55 to 1.65)x 

(3.20 to 3.60)

(1.70 to 1.80)x 

(3.60 to 4.20)

(1.80 to 2.00)x  

(3.90 to 4.30)

(2.65 to 2.85)x  

(5.30 to 5.80)

Nominal weight (kg/km)  5.7  6.7  8.2  13.2

Max. tensile strength

(N)

 Short term  120  160  200  300
 Long term  60  80   100   160

Max. crush resistane

(N/100mm)  

 Short term 1000
 Long term         300

Min. bending radius

(mm)

 Short term  20D
 Long term  10D
Sheath compound  RoHS compliant LSZH/OFNP/PVC
Color  Customized
Strength members  Aramid yarn
Temperature (°C)  Storage or transportation    -25 to 70
 Operation  -25 to 70
 
 
FiberTech рекомендуе:
FiberTech рекомендує використовувати патч корди з низько чутливим оптоволокном (Bend Insensitive Fiber), який широко використовуються в мережах FTTX. Bend Insensitive fiber, також відоме як BI-fiber оптоволокно не є чутливе до стресу та перегинів. BI-fiber має очевидні переваги: на патч панелях воно не має втрат на перегинах, коли патчкорди щільно зігнуті навколо стійок. У будівлях це дозволяє виконати прокладку по плінтусах навколо кімнат, а також навкроло вікон чи дверей проходячи кути на 90*, не викликаючи жодних втрат оптичного сигналу. Bend Insensitive fibers включає наступні пити оптоволокон: G652A1, G652A2, G652B2 та G652B3.
     
 
Застосування:
Lan Pon Wan Catv
Central office Data center Base station Defense
Surveillance Healthcare Automotive Industrial
Fiber to building           Fiber to antenna            Fiber in home             Fiber to home        
 
Стандарти:

}

ВГОРУ СТОРІНКИ