REFLECTOR 1650 SC-APC


Товар під заказ: ціна від 250 грн.  КУПИТИ
  ЗАМОВИТИ
Інформація щодо  товару та ціни  СПИТАТИ
Ми запрошуємо Вас також відвідати наш інтернет-магазин на:

АКЦIЯ!!! Тільки сьогодні! Зв'яжіться нами і Ви отримаєте знижку!




          



          

Оптичний відбивач FBG - це продукт, який дозволяє оператору відслідковувати за допомогою необхідних приладів необхідну точку в мережі FTTH.
Коли сигнал, сформований оптичною вимірювальною системою - OTDR - на встановленій довжині хвилі, проходить через ФБР, присутній у пасивній оптичній мережі (PON), відбиття створюється на довжині хвилі між 1645 та 1655 нм.

Характеристики:  

Рефлектор

SC APC
Стандарт
GR-910-CORE
Кiлькiсть циклiв
1000
Робоча температура
Вiд -40° до +75 С°                      
Матершал UL94-V0
n/a
Колiр

SM APC
Зелений 
Оптичнi характеристики

Довжина хвилі проходженняnm1260-1625 nm
Відбивна довжина хвиліnm1645 - 1655 nm
PDL (1260nm-1625nm)dBMax.0.4
TDL (1260–1625 нм)dBMax.0.4
Коливання - смуга відбиттяdBMax.0.6
Максимальна корисна оптична потужністьdBm                            27
З'єднювач
SC/APC Male & SC/APC Female
Зворотнi витрати (dB)


dB @1260 nm-1360 nmMax.1.0
@1460 nm-1600 nm Max.1.0
@1600 nm-1625 nm Max.1.5                        
Cмуга відображенняdBMin.21     

dB@1260 nm 1360 nm      Min.35
@1460 nm 1580 nm Min.35
@1580 nm 1620 nm Min.30
@1610 nm  1620 nm Min.30
@1620 nm  1625 nm Min.22
Cмуга відображенняdB≤1.0

    Застосування:

Catv             Lan Wan  Pon
Base stationCentral officeIndustriaDefense 
Fiber to the antenna       Fiber to the building        Fiber to the home                                             

  Стандарти:



 

}

ВГОРУ СТОРІНКИ