Адаптери


           
АДАПТЕРИ  SC    АДАПТЕРИ  LC    АДАПТЕРИ   E2000 
         
     
АДАПТЕРИ  FC    АДАПТЕРИ  ST   

Протягом багатьох років ми займалися постачанням широкого спектру волоконно-оптичних адаптерів. Ми використовуємо якісну перевірену сировину щоб отримати максимально компактний дизайн, стабільну роботу, легкість в обслуговуванні та зручність в експлуатації. Пропонуємо продукцію в декількох специфікаціях та конфігураціях відповідно до переваг наших клієнтів.

Волоконно-оптичний адаптер або волоконно-оптичний з’єднувач використовується для забезпечення з'єднання кабеля до кабельного з'єднання. Їх називають спарювальними рукавами та гібридними перехідниками. Парові рукави означають, що волоконно-оптичний адаптер використовується для підключення однотипних волоконно-оптичних роз'ємів, тоді як гібридні адаптери використовуються для підключення різних видів волоконно-оптичних роз'ємів. FiberTech пропонує повну лінійку адаптерів для оптичного підключення, таких як ST, SC, FC, LC, MTRJ, MPO та MU волоконно-оптичні адаптери як для багатомодових, так і для одномодових волоконно-оптичних додатків. Ми також можемо запропонувати гібридні адаптери для з'єднань типу ST-, SC-, MT-RJ- або LC, FiberTech забезпечує такі гібридні адаптери в пластикових, напівметалевих та металевих корпусах.

Завдяки нашому інженерному досвіду та сучасному обладнанню ми гарантуємо постачання продукції відповідно до встановлених галузевих стандартів Telcordia, IEC, TIA / EIA. Наші компетентні фахівці добре обізнані з останніми подіями на телекомунікаційному ринку та відповідно з продукцією, що відповідає потребам кількох галузевих застосувань. Завдяки нашому жорсткому механізму контролю якості ми забезпечуємо постачання бездоганної продукції нашому клієнту. Крім того, наші розумні ціни та безпроблемні варіанти оплати дають нам змогу збирати величезну клієнтуру по усьому світі.