АДАПТЕРИ


    
    
 
 
 
 

Протягом багатьох років ми займалися постачанням широкого спектру волоконно-оптичних адаптерів. Ми використовуємо якісну перевірену сировину щоб отримати максимально компактний дизайн, стабільну роботу, легкість в обслуговуванні та зручність в експлуатації. Пропонуємо продукцію в декількох специфікаціях та конфігураціях відповідно до переваг наших клієнтів.

Волоконно-оптичний адаптер або волоконно-оптичний з’єднувач використовується для забезпечення з'єднання кабеля до кабельного з'єднання. Їх називають спарювальними рукавами та гібридними перехідниками. Парові рукави означають, що волоконно-оптичний адаптер використовується для підключення однотипних волоконно-оптичних роз'ємів, тоді як гібридні адаптери використовуються для підключення різних видів волоконно-оптичних роз'ємів. FiberTech пропонує повну лінійку адаптерів для оптичного підключення, таких як ST, SC, FC, LC, MTRJ, MPO та MU волоконно-оптичні адаптери як для багатомодових, так і для одномодових волоконно-оптичних додатків. Ми також можемо запропонувати гібридні адаптери для з'єднань типу ST-, SC-, MT-RJ- або LC, FiberTech забезпечує такі гібридні адаптери в пластикових, напівметалевих та металевих корпусах.

Завдяки нашому інженерному досвіду та сучасному обладнанню ми гарантуємо постачання продукції відповідно до встановлених галузевих стандартів Telcordia, IEC, TIA / EIA. Наші компетентні фахівці добре обізнані з останніми подіями на телекомунікаційному ринку та відповідно з продукцією, що відповідає потребам кількох галузевих застосувань. Завдяки нашому жорсткому механізму контролю якості ми забезпечуємо постачання бездоганної продукції нашому клієнту.

 

}

ВГОРУ СТОРІНКИ