BUILD OUT PЕФЛЕКТОР


Товар під заказ: ціна від 250 грн.  ЗАМОВИТИ
Інформація щодо  товару та ціни  СПИТАТИ
Ми запрошуємо Вас також відвідати наш інтернет-магазин на:

          
     
          

Оптичний відбивач FBG - це продукт, який дозволяє оператору відслідковувати за допомогою необхідних приладів необхідну точку в мережі FTTH.
Коли сигнал, сформований оптичною вимірювальною системою - OTDR - на встановленій довжині хвилі, проходить через ФБР, присутній у пасивній оптичній мережі (PON), відбиття створюється на довжині хвилі між 1645 та 1655 нм.

Характеристики:  

Атенюатор SC FC LC
Стандарт GR-910-CORE
Кiлькiсть циклiв 1000 1000 1000
Робоча температура Вiд -40° до +75 С°          Вiд -40° до +75 С°        Вiд -40° до +75 С°         
Матершал UL94-V0 n/a n/a
Колiр  
SM PC Бпакитний / Метал Метал Бпакитний 
SM APC Зелений / Метал Метал Зелений
MM Бежевии  Метал Бежевии / Аква
Оптичнi характеристики  
Робоча довжина хвилi 1250 ÷ 1650 nm
Доступнi рiвнi ослаблення (кроки 1dB)    Вiд 1 до 20 dB
Точнiсть вiд 1 до 10 dB ± 0,5 dB
Точнiсть вiд 1 до 20 dB ± 5%
Зворотнi витрати (dB)  
SM PC (@1310 - 1550nm)  ≥ 50 dB 
SM APC (@1310 - 1550nm)  ≥ 65 dB
ММ (@850 - 1300nm)  ≥ 20 dB

 

          
     
          

Характеристики:

Атенюатор ST MU MU SLIM AC2
Стандарт GR-910-CORE
Кiлькiсть циклiв 1000 1000 1000 1000
Робоча температура Вiд -40° до +75 С°    Вiд -40° до +75 С°    Вiд -40° до +75 С° Вiд -40° до +75 С°   
Матершал UL94-V0 n/a n/a
Колiр  
SM PC Метал Коричневий Коричневий / Метал Блакитний 
SM APC Метал Зелений  Зелений / Метал Зелений
MM Метал Коричневий Коричневий / Метал Бежевии / Аква
Оптичнi характеристики  
Робоча довжина хвилi   1250 ÷ 1650 nm  

Доступнi рiвнi ослаблення

(кроки 1dB)  

  Вiд 1 до 20 dB  
Точнiсть вiд 1 до 10 dB   ± 0,5 dB  
Точнiсть вiд 1 до 20 dB   ± 5%  
Зворотнi витрати (dB)  
SM PC (@1310 - 1550nm)    ≥ 50 dB   
SM APC (@1310 - 1550nm)    ≥ 65 dB  
ММ (@850 - 1300nm)    ≥ 20 dB  

  Застосування:

Catv              Lan  Wan   Pon
Base station Central office Industria Defense 
Fiber to the antenna        Fiber to the building         Fiber to the home                                              

  Стандарти:

uCoz