ЗАМОВЛЕННЯ ПРОВОДІВ СІП


Якщо у Вас виникли складнощі з заповненням полів замовлення просто задайте питання в полі "Характеристики замовлення" і наш співробітник зв'яжеться з Вами якомога швидше.

Ім`я відправника або назва підприємства *:
E-mail відправника *:
Телефон *:
Як з вами зв'язатися?:
Назва товару *:
Тип проводу:
Інші характеристики замовлення:
Код безпеки *:

Позначення кабелю при замовленні:

СІП1 - Проводи самонесучі ізольовані призначені для магістралей повітряних ліній електропередачі (ПЛ) і лінійних відгалужень від ПЛ в атмосфері повітря типів I і II по ГОСТ 15150-69.

СІП2 - Проводи самонесучі ізольовані призначені для магістралей повітряних ліній електропередачі (ПЛ) і лінійних відгалужень від ПЛ в атмосфері повітря типів I і II по ГОСТ 15150-69.

СІП3 - Проводи самонесучі захищені призначені для повітряних ліній електропередачі (ПЛ) при номінальній напрузі 10-35 кВ в атмосфері повітря типів II і III по ГОСТ 15150-69 в тому числі на узбережжях морів, солоних озер в промислових районах і районах засолених пісків.

СІП4 - Проводи самонесучі ізольовані без несучого елемента призначені для відгалужень від ПЛ до введення і для прокладки по стінах будівель і інженерних споруд в атмосфері повітря типів II і III по ГОСТ 15150-69.

Провід марки А - Передача електричної енергії в повітряних електричних мережах на суші всіх макрокліматичних районів з помірним і холодним кліматом.

Провід марки АС - Передача електричної енергії в повітряних електричних мережах на суші всіх макрокліматичних районів з помірним і холодним кліматом. Особливістю проводів марки АС є те, що в них є центральний несучий сердечник з одиночног або скручених сталевих оцинкованих дротів.

 

 

}

ВГОРУ СТОРІНКИ