SFP HUAWEI SMARTAX MA5671A (OPTICAL NETWORK TERMINAL)



Товар в наявності: ціна 300 грн;
КУПИТИ
Товар під заказ: ціна від 300 грн ЗАМОВИТИ
Інформація щодо  товару та ціни  СПИТАТИ
Ми запрошуємо Вас також відвідати наш інтернет-магазин на:

          
     
          

 

GPON ONU Device - SFP - 1490nm(rx)/1310nm(tx) -2.488G(rx)/1.244G(TX) -0.5dBm -5dBm - -27dBm-SC/APC-20km-Air ONU--40 85degC(SAP: 9027)

MA5671A Huawei - це один із міні-PON-продуктів, розроблений для досягнення максимальної гнучкості. Його можна вставити безпосередньо в слот SFP порту висхідної лінії зв'язку в будь-якому терміналі, щоб отримати пропускну здатність через стандартну сумісну GPON мережу. MA5671A підключається до SFP-слоту BTS або інших модулів основної смуги для зворотного зв'язку стільникових або мікрохвильових станцій. Він підключений до терміналу оптичної лінії GPON (OLT) через інтерфейс PON. Інтерфейс низхідній лінії зв'язку підтримує Gigabit Ethernet (GE) з терміналом «хост», забезпечуючи високу пропускну здатність з вбудованим керуванням і QoS для послуг доступу SLA. MA5671A також може використовуватися в пристроях точки доступу (AP) бездротової локальної мережі (WLAN), а також з будь-якими комутаторами Ethernet, маршрутизаторами або IPDSLAM. Він має компактні розміри, просту установку, низькі експлуатаційні витрати, високу надійність і низькі вимоги до потужності. Він підтримує прозорий режим 1588 ACR для синхронізації частоти відповідно до ITU-T G.8262. Він підтримує режим захисту GPON типу B з часом перемикання <50 мс. Він має оптичний радіус дії до 30 км.

Основні характеристики продукту

  1. Підключається до будь-якого стандартного слоту GigE SFP - відповідає SFP MSA (SFF 8074i), SFF 8431;
  2. Plug & Play дозволяє запрограмувати та автоматично завантажети конфігурації для підключення;
  3. Підключається до існуючого обладнання;
  4. Не вимагає живлення та місця;
  5. Централізоване управління - так само, як GPON ONT;
  6. Відповідний стандартам GPON інтерфейс - відповідає серії ITU G.984 та підтримує OMCI;
  7. Віддалене оновлення програмного забезпечення та оперативних запитів;
  8. Функції Ethernet OAM (802.11 ag);

Технічні характеристики продукту

GPON
  • Відповідає стандартам ITU G.984
  • 8 T-CONTs
  • 32 GEM ports
GE
  • Відповідає стандартам IEEE 802.3u
Шар 2
  • 8 VLAN
  • 1024 MAC адреси
  • 802,1 p, підтримуючи PQ та WRR
QOS
  • Підтримка класифікації трафіку на основі VLAN, 802.1 p і VLAN + 802.1p
  • Підтримка 4 пріоритетних черг
ОАМ
  • Підтримка 802. Лаг
  • Підтримка Dying Gasp повідомлення
OPM
  • Запит підтримки: температура, оптична потужність, напруга та струм
  • Підтримка запитує також тип оптичного модуля                                        
Безпека
  • PPP0E + та DHCP option 82
  • Самостійна діагностика та ізоляція ОНУ
Технічне обслуговування           
  • Підтримує ITU-T G.988 OMCI Management
  • Віддалене і пакетне попереднє розгортання
  • Віддалене оновлення і моніторинг  

Технічні характеристики програмного обладнання

Мережевий бічний порт 1 х GPON, SC / UPC
Напруга на стороні користувача           1 x GE
Напруга + 3,3 В постійного струму
Споживання енергії 2,3 Вт
Розмір (H x D x W) 14,2 х 12,6 х 62,5 мм
Вага 18г
Робоча температура Від -40 ° C до + 45 ° C (від -40 ° F до + 113 ° F)                                      
Робоча вологість Від 5% до 95% (без конденсації)

Застосування

1. MA5671A може підключатися до слоту SFP будь-якої базової станції, мікрохвильового модуля базової лінії або терміналів точки доступу Wi-Fi для максимально швидкої передачі трафіку по оптоволокну. Він дозволяє передавати бездротовий трафік через GPON і відповідає вимогам QoS, синхронізований з OAM для транспортної мережі зв'язку.

2. MA5671A може підключатися до SFP-слоту будь-яких існуючих або нових терміналів, що належать замовникам або операторам: комутатор, маршрутизатор. Ефективно забезпечує гигабітну або більш широку смугу пропускання по оптоволокну. Він з'єднує бізнес-сайт з мережею GPON без спеціальних терміналів що захищає посилання.

3. MA5671A ідеально підходить для роботи з волокнами. Кілька абонентів / орендарів в будівлі можуть бути економічно ефективно агреговані з використанням комутаторів Ethernet, або IPDSLAM, та MA5617A може підключатися до слотів SFP цих пристроїв, щоб ефективно забезпечувати пропускну здатність і набір послуг з QoS.

 

}

ВГОРУ СТОРІНКИ