ЗАМОВЛЕННЯ КАБЕЛІВ СИГНАЛІЗАЦІЇ ТА БЛОКУВАННЯ


Просимо звернути Вашу увагу на опис кодів товару внизу цієї сторінки (Наприклад СБЗПБбШп). Якщо у Вас виникли складнощі з заповненням полів замовлення просто задайте питання в полі "Характеристики замовлення" і наш співробітник зв'яжеться з Вами якомога швидше.

Ім`я відправника або назва підприємства *:
E-mail відправника *:
Телефон *:
Як з вами зв'язатися?:
Назва товару *:
1. для сигналізації та блокування:
2. з водоблокуючими матеріалами:
3. для районів з надвисоким електромагнітним впливом:
4. для залізничної сигналізації, централізації і блокування:
5. з поліетил. ізоляцією в пластикату зниженої пожежонебезпеки:
6. не горять, c водоблокуючими матеріалами,з полімерної композиції:
Інші характеристики замовлення *:
Код безпеки *:

Позначення кабелю при замовленні:

1.  для сигналізації та блокування

СБЗПБбШп - Кабель для сигналізації й блокування з мідними жилами, з ізоляцією з поліетилену, в оболонці з поліетилену, з гідрофобним заповнювачем, з бронею з двох сталевих стрічок, у захисному шлангу з поліетилену. За погодженням із споживачем допускається виготовлення кабелю з екраном.

СБВБПБбШв - Кабель для сигналізації й блокування з мідними жилами, з ізоляцією з поліетилену, в оболонці з поліетилену, з водоблокуючої матеріалами, з бронею з двох сталевих стрічок, у захисному шлангу з полівінілхлоридного пластикату. За погодженням із споживачем допускається виготовлення кабелю з екраном.

СБПу - Кабель для сигналізації й блокування з мідними жилами, з ізоляцією з поліетилену, в потовщеною оболонці з поліетилену. За погодженням із споживачем допускається виготовлення кабелю з екраном.

СБЗПу - Кабель для сигналізації й блокування з мідними жилами, з ізоляцією з поліетилену, в потовщеною оболонці з поліетилену з гідрофобним заповненням. За погодженням із споживачем допускається виготовлення кабелю з екраном.

СБПБбШп - Кабель для сигналізації й блокування з мідними жилами, з ізоляцією з поліетилену, в оболонці з поліетилену, з бронею з двох сталевих стрічок, у захисному шлангу з поліетилену. За погодженням із споживачем допускається виготовлення кабелю з екраном.

СБПБбШв - Кабель для сигналізації й блокування з мідними жилами, з ізоляцією з поліетилену, в оболонці з поліетилену, з бронею з двох сталевих стрічок, у захисному шлангу з полівінілхлоридного пластикату. За погодженням із споживачем допускається виготовлення кабелю з екраном.

СБЗПБбШв - Кабель для сигналізації й блокування з мідними жилами, з ізоляцією з поліетилену, в оболонці з поліетилену, з гідрофобним заповнювачем, з бронею з двох сталевих стрічок, у захисному шлангу з полівінілхлоридного пластикату. За погодженням із споживачем допускається виготовлення кабелю з екраном.

СБЗПБбШв - Кабель для сигналізації й блокування з мідними жилами, з ізоляцією з поліетилену, в оболонці з поліетилену, з водоблокуючої матеріалами, з бронею з двох сталевих стрічок, у захисному шлангу з поліетилену. За погодженням із споживачем допускається виготовлення кабелю з екраном.

СБВБбШвнг - Кабель для сигналізації й блокування з мідними жилами, з ізоляцією з поліетилену, в оболонці з полівінілхлоридного пластикату зниженої горючості, з бронею з двох сталевих стрічок, у захисному шлангу з полівінілхлоридного пластикату зниженої горючості. За погодженням із споживачем допускається виготовлення кабелю з екраном.

2.  з водоблокуючими матеріалами

СБВБПу - Кабель для сигналізації та блокування з мідними жилами, з ізоляцією з поліетилену, з водоблокуючими матеріалами, в потовщеній оболонці з поліетилену.
СБВБПуЭ - Кабель для сигналізації та блокування з мідними жилами, з ізоляцією з поліетилену, з водоблокуючими матеріалами, в екрані з алюмополімерної стрічки, в потовщеній оболонці з поліетилену.

3.  для районів з надвисоким електромагнітним впливом

СБППэпЗБаШп - Кабель для сигналізації й блокування з мідними жилами, з ізоляцією з поліетилену, в поліетиленовій оболонці, з алюмополімерним екраном, з гідрофобним заповненням осердя кабелю, броньований алюмінієвими дротами, з захисним шлангом з поліетилену.
СБППэпВББаШп - Кабель для сигналізації й блокування з мідними жилами, з ізоляцією з поліетилену, в поліетиленовій оболонці, з алюмополімерним екраном, з водоблокуючої матеріалами, броньований алюмінієвими дротами, з захисним шлангом з поліетилену.
СБППэпЗБаПБбШп - Кабель для сигналізації й блокування з мідними жилами, з ізоляцією з поліетилену, в поліетиленовій оболонці, з алюмополімерним екраном, з гідрофобним заповненням осердя кабелю, броньований алюмінієвими дротами, в оболонці з поліетилену, з бронею з двох сталевих стрічок, із захисним шлангом з поліетилену.
СБППэпВББаПБбШп - Кабель для сигналізації й блокування з мідними жилами, з ізоляцією з поліетилену, в поліетиленовій оболонці, з алюмополімерним екраном, з водоблокуючої матеріалами, броньований алюмінієвими дротами, в оболонці з поліетилену, з бронею з двох сталевих стрічок, із захисним шлангом з поліетилену.

4.  для залізничної сигналізації, централізації і блокуванняї

СБВГ - Кабель для сигналізації й блокування з мідними жилами, з ізоляцією з поліетилену, в оболонці з полівінілхлоридного пластикату.

СБВГнг - Кабель для сигналізації й блокування з мідними жилами, з ізоляцією з поліетилену, в оболонці з полівінілхлоридного пластикату зниженої горючості.

СБПВ - Кабель для сигналізації й блокування з мідними жилами, з ізоляцією з поліетилену, в оболонці з полівінілхлоридного пластикату.

СБПВнг - Кабель для сигналізації й блокування з мідними жилами, з ізоляцією з поліетилену, в оболонці з полівінілхлоридного пластикату зниженої горючості.

СБПВэп - Кабель для сигналізації й блокування з мідними жилами, з ізоляцією з поліетилену, з екраном з алюмополімерной стрічки, в оболонці з полівінілхлоридного пластикату.

СБППэпЗ - Кабель для сигналізації й блокування з мідними жилами, з ізоляцією з поліетилену, з екраном з алюмополімерной стрічки, з гідрофобним заповненням осердя кабелю, в оболонці з поліетилену.

СБППВэпЗ - Кабель для сигналізації й блокування з мідними жилами, з ізоляцією з поліетилену, з екраном з алюмополімерной стрічки, з гідрофобним заповненням осердя кабелю, в оболонці з поліетилену і зовнішній оболонці з полівінілхлоридного пластикату.

5.  з поліетил. ізоляцією в пластикату зниженої пожежонебезпеки

СБВнг-LS - Кабель для сигналізації й блокування, з мідними жилами, з ізоляцією з поліетилену, в оболонці з полівінілхлоридного пластикату зниженої пожежонебезпеки.
СБэВнг-LS - Кабель для сигналізації й блокування, з мідними жилами, з ізоляцією з поліетилену, з екраном з алюмополімерной стрічки, в оболонці з полівінілхлоридного пластикату зниженої пожежонебезпеки.
СБВБВнг-LS - Кабель для сигналізації й блокування, з мідними жилами, з ізоляцією з поліетилену, з водоблокуючими матеріалами, в оболонці з полівінілхлоридного пластикату зниженої пожежонебезпеки.
СБВБэВнг-LS - Кабель для сигналізації й блокування, з мідними жилами, з ізоляцією з поліетилену, з водоблокуючими матеріалами, з екраном з алюмополімерной стрічки, в оболонці з полівінілхлоридного пластикату зниженої пожежонебезпеки.

СБэВБбШвнг-LS - Кабель для сигналізації й блокування, з мідними жилами, з ізоляцією з поліетилену, в оболонці з полівінілхлоридного пластикату зниженої пожежонебезпеки, броньований сталевими стрічками,в захисному шлангу з ПВХ пластикату зниженої пожежонебезпеки. 

СБВБбШвнг-LS - Кабель для сигналізації й блокування, з мідними жилами, з ізоляцією з поліетилену, в оболонці з полівінілхлоридного пластикату зниженої пожежонебезпеки, броньований сталевими стрічками,в захисному шлангу з ПВХ пластикату зниженої пожежонебезпеки. 

СБВБВБбШвнг-LS - Кабель для сигналізації й блокування, з мідними жилами, з ізоляцією з поліетилену, з водоблокуючими матеріалами, в оболонці з полівінілхлоридного пластикату зниженої пожежонебезпеки, броньований сталевими стрічками, в захисному шлангу з ПВХ пластикату зниженої пожежонебезпеки.

СБВБэВБбШвнг-LS - Кабель для сигналізації й блокування, з мідними жилами, з ізоляцією з поліетилену, з водоблокуючими матеріалами, з екраном з алюмополімерной стрічки, в оболонці з полівінілхлоридного пластикату зниженої пожежонебезпеки, броньований сталевими стрічками, в захисному шлангу з полівінілхлоридного пластикату зниженої пожежонебезпеки.

6.  не поширюють горіння, c водоблокуючими матеріалами, в оболонці з полімерної композиції, що не містить галогенів

СБВБПнг(А)-HF -Кабель для сигналізації й блокування з мідними жилами, з ізоляцією з поліетилену, з водоблокуючими матеріалами, в оболонці з полімерної композиції, що не містить галогенів.
СБПВБПнг(А)-HF - Кабель для сигналізації й блокування з мідними жилами, з ізоляцією з полімерної композиції не містить галогенів, з водоблокуючими матеріалами, в оболонці з полімерної композиції, що не містить галогенів.
СБВБэПнг(А)-HF - Кабель для сигналізації й блокування з мідними жилами, з ізоляцією з поліетилену, з водоблокуючоими матеріалами, з екраном з алюмополімерной стрічки, в оболонці з полімерної композиції, що не містить галогенів.
СБПВБэПнг(А)-HF - Кабель для сигналізації й блокування з мідними жилами, з ізоляцією з полімерної композиції не містить галогенів, з водоблокуючими матеріалами, з екраном з алюмополімерной стрічки, в оболонці з полімерної композиції, що не містить галогенів.

СБВБПБбПнг(А)-HF - Кабель для сигналізації й блокування з мідними жилами, з ізоляцією з поліетилену, з водоблокуючими матеріалами, в оболонці з полімерної композиції, що не містить галогенів, з бронею з двох сталевих стрічок, у захисному шлангу з полімерної композиції що не містить галогенів.

СБПВБПБбПнг(А)-HF - Кабель для сигналізації й блокування з мідними жилами, з ізоляцією з полімерної композиції не містить галогенів, з водоблокуючими матеріалами, в оболонці з полімерної композиції, що не містить галогенів, з бронею з двох сталевих стрічок, у захисному шлангу з полімерної композиції що не містить галогенів.

СБВБэПБбПнг(А)-HF - Кабель для сигналізації й блокування з мідними жилами, з ізоляцією з поліетилену, з водоблокуючими матеріалами, з екраном з алюмополімерной стрічки, в оболонці з полімерної композиції, що не містить галогенів, з бронею з двох сталевих стрічок, у захисному шлангу з полімерної композиції  що не містить галогенів.

СБПВБэПБбПнг(А)-HF - Кабель для сигналізації й блокування з мідними жилами, з ізоляцією з полімерної композиції не містить галогенів, з водоблокуючими матеріалами, з екраном з алюмополімерной стрічки, в оболонці з полімерної композиції, що не містить галогенів, з бронею з двох сталевих стрічок, у захисному шлангу з полімерної композиції що не містить галогенів.

 

}

ВГОРУ СТОРІНКИ