ЗАМОВЛЕННЯ LAN-КАБЕЛІВ


Просимо звернути Вашу увагу на опис кодів товару внизу цієї сторінки (Наприклад КСВППтр). Якщо у Вас виникли складнощі з заповненням полів замовлення просто задайте питання в полі "Характеристики замовлення" і наш співробітник зв'яжеться з Вами якомога швидше.

Ім`я відправника або назва підприємства *:
E-mail відправника *:
Телефон *:
Як з вами зв'язатися?:
Назва товару *:
Тип кабелю:
Інші характеристики замовлення *:
Код безпеки *:

Позначення кабелю при замовленні:

КСВППтр - Кабель структурований високочастотний з поліетиленовою ізоляцією , в оболонці з поліетилену з несучим тросом із сталевих оцинкованих дротів.

КСВППетр - Кабель структурований високочастотний з поліетиленовою ізоляцією , з екраном з алюмополімерной стрічки, в оболонці з поліетилену з несучим тросом із сталевих оцинкованих дротів.

КСВППе - Кабель структурований високочастотний з поліетиленовою ізоляцією , з екраном з алюмополімерной стрічки, в оболонці з поліетилену.

КСВПВе - Кабель структурований високочастотний з поліетиленовою ізоляцією , з екраном з алюмополімерной стрічки, в оболонці з полівінілхлоридного пластикату.

КСВПП - Кабель структурований високочастотний з поліетиленовою ізоляцією , в оболонці з поліетилену.

КСВПВнг - Кабель структурований високочастотний з поліетиленовою ізоляцією , в оболонці з полівінілхлоридного пластикату зниженої горючості.

КСВПВ - Кабель структурований високочастотний з поліетиленовою ізоляцією , в оболонці з полівінілхлоридного пластикату.

 

}

ВГОРУ СТОРІНКИ