Пасивне обладнання

Пасивне обладнання

Активне обладнaння

Активне обладнaння

Кабельна продукція

Кабельна продукція

Інструменти

Інструменти

Супутні товари

Супутні товари


Новинки

SFP SERCOMM FGS202
GPON SFP - це ITU-T G.984 ONT, призначений для доставки даних на основі IP-адрес. SFP розроблений з малою формо-факторною упаковкою, яка може підключатися до приміщень клієнта (CPE) або мобільної базової станції.
грн300.00
  • Наявність: 50+
Пігтейли SMA Duplex
Сфера використання пігтейлів оптичних: це датчики, вичислювальні системи зв'язку, термінали, локальні мережі, обладнання на магнітних трасах
грн190.00
  • Наявність: 1000+

Популярні

Пігтейли SC Simplex
Сфера використання пігтейлів оптичних: це датчики, вичислювальні системи зв'язку, термінали, локальні мережі, обладнання на магнітних трасах
грн15.00
  • Наявність: 1000+
Одномодульний підвісний кабель для котеджних селищ, дріт круглый 1,5 Кн
Даний тип кабелю призначений  для прокладки на опорах лінії зв'язку, ліній електропередач, стовпах міського освітлення, між будівлями і спорудами. Допускається прокладка всередині будівель по лотках та кабель-каналах.
грн3.54
  • Наявність: 1000+

Переглянути все...