Пасивне обладнання

Пасивне обладнання

Активне обладнaння

Активне обладнaння

Кабельна продукція

Кабельна продукція

Інструменти

Інструменти

Супутні товари

Супутні товари


Новинки

Компенсаційна котушка Fibrain OTDR Starter Cube OM1
Компенсаційні котушки FIBRAIN OTDR Starter Cube - це повний спектр оптичних волокон. Ви можете легко вибрати з усіх доступних волокон - від одномодового волокна типу G.652D до G.657 - стандарту A1, A2 і B або G.655 і багатомодового волокна типів ОМ1, ОМ2,
грн1915.22
  • Наявність: 50+
Компенсаційна котушка Fibrain OTDR Starter Cube OM2
Компенсаційні котушки FIBRAIN OTDR Starter Cube - це повний спектр оптичних волокон. Ви можете легко вибрати з усіх доступних волокон - від одномодового волокна типу G.652D до G.657 - стандарту A1, A2 і B або G.655 і багатомодового волокна типів ОМ1, ОМ2,
грн1925.42
  • Наявність: 50+

Популярні

Пігтейли SC Simplex
Сфера використання пігтейлів оптичних: це датчики, вичислювальні системи зв'язку, термінали, локальні мережі, обладнання на магнітних трасах
грн15.00
  • Наявність: 1000+
Одномодульний кабель в грунт ЦТ 2,7 Кн
Для прокладки в грунтах всіх категорій, в тому числі схильних до мерзлотних деформацій, в кабельної каналізації, трубах, блоках, колекторах, тунелях, на мостах і в шахтах, через неглибокі болота і несудноплавні річки.
грн6.50
  • Наявність: 1000+

Переглянути все...